Sise-USB-3.1/3.2 C-Tüüpi Mees, et Tüüp E Female Adapter Korter Lindi Laiendamine Kaabel arvuti emaplaadi Ühenduspesa Ärkaja


Märksõnad: usb tüüp c tüüp kabiin e, kaart ärkaja, esipaneeli usb-c, mutter tüüp e, 6 gpu emaplaadi, usb-2.4, dual nic emaplaadi, tüüp f-pistikud, emaplaadi ärkaja, usb-liides sisemine.

€5.10 €5.37
  • On laos
  • w827  • Tooted Staatus: Laos
  • Mudeli Number: USB-F-T
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Tüüp: Dada Kaabel Üleandmine
  • Brändi Nimi: PKK-Link
  • Pakett: No

Sise-USB-3.1/3.2 C-Tüüpi Mees, et Tüüp E Female Adapter Korter Lindi Laiendamine Kaabel arvuti emaplaadi Ühenduspesa Ärkaja

PKK-Link Sise-USB-3.1 20PIN tüüp-E-type-C Kaabel Korter

Brändi nimi: PKK-LINK

Toote nimetus: USB-3.1 lame Kaabel

Toote mudel: UTF-seeria

Ülekande kiirus: toetada suuremat ribalaiust kuni USB3.1 Gen2 , 10G/bps

Juhtme pikkus: 3 ~ 300 cm, pikkust saab kohandada,

Toote pealekandmine: ITX/ATX emaplaadi sisseehitatud sise-20Pin USB-pistik või type-e pesa, mis sobib A4-ITX chassis kohandatud pool paneeli tüüp USB-C port.

Kaabli pikkus Kirjeldus:

Pikkus traat viitab osa nähtavad traat.See ei sisalda polüklooritud bifenüüle (PCB) ja pistik.Näiteks traadi pikkusega, palun vaadake 5cm must nool joonisel.

Toote eelised:

Materjali eelised: kasutage saksa imporditud patenteeritud traat, kasutada kvaliteetseid gold-plated connectors, kõrge sagedusega toetada HDMI 2.0 stabiilne üleandmine.PCB kasutab kõrge kvaliteediga ja madala veeretakistusega kõrge kvaliteediga materjalidest, PCB töö täpsus, PCB kasutab kõrge TG lehel, vase paksus on paksenenud, et 1oz; pistik kullatud juhtivat jõudlust, võib vähendada must ekraan sinine ekraan splash, mis on põhjustatud suurenenud oksüdatsiooni rooste vastupanu Lill ekraani probleem.

Disain eelised: diferentsiaalse signaali ilma konstruktsiooni, nr CAF micro lühis nähtus, kiire signaali andmete edastamine ilma parasiitide mahtuvuse ja parasiitide induktiivsus signaali sumbuvus häirete probleem, elektriahela laiendatud juhtmestik disain, PCB pardal miniaturization disain, võib vähendada mehhanismi häired , nr kaardi riistvara, toote paigaldamine on lihtne.

Tootmise eelis: Meie tehase otsene müük, toote kohandada toodang, keevitus at metalli keevitus punkti tootmise käigus.Ja panna termokahanevat rüüsi kaitse, toode on kindel ja usaldusväärne, ei ole probleem lahtiühendamise ja lahtiühendamine.Toode toimib hästi, stabiilne ja usaldusväärne.

Q&A:

On olemas EMI varjestus Kaabel?

Ekstender kasutab uusimat materjalide EMI varjestus viie ainus korter kaablite projekteerimine.See meetod võimaldab iga kaabel on täielikult kaetud elektromagnetilised häired varjestus koos läbi polümeer guard vastu saabuva või väljuva heite elektromagnetilised sagedused, minimeerida häirete ja lagunemise kohta jõudlust ja vähendada kaalu extender.

Saab juhtmed ja PCB-pistikud tuleb jagada?

No, et puhastavad signaali edastamise ja vältida õnnetuse traat kukkuda, meie traat ja PCB-pistikud on jootmise ja kaitstud heat shrinkable toru varrukas, nii et toodet ei saa lahutada.

Kuidas ühilduvad on juhtmed?

Toetab USB-3.1-high-speed, kõik toote testi LÄBIMA 100% enne shipping.

Kaabli paksus?Kas see saab olema painutatud?

Paksusega traat on 1.05 mm, ja see võib olla painutatud ja murtud mõjutamata kasutada.

Kui palju kaalud, kas toode on?

Kaal traat 5cm on 1.57 g.Kaal pessa ja PCB pardal on 7.45 g (spetsifikatsioone ja mudeleid on palju, üksnes võrdluseks)


Cosmostouch
2020-12-03
5/5
GOOD

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted