Plii-vaba/hapnikuvaba Vask jootekolb Otsa Kit Jootma Raua Otsa Oksiid Ülestõusmine Täiendkoolitus Koor Repair Tool Set


Märksõnad: raua otsa jootma, alumiinium-oksiid vask, UANME, atten jaam, jootmise nippi tinner, 858d power, vaskfoolium jootekolb, bs 2 raua otsa täiendkoolitus, raua jootma, jootekolb 5mm ots.

€6.59 €8.24
  • On laos
  • w245  • Materjal: Imporditud nippi puhas materjal
  • Materjal 1: Plii-vaba vask
  • Jootekolb nippi temperatuurivahemik: 200-380 Celsiuse järgi
  • Kõrgus: Umbes 25,0 mm
  • Läbimõõt: Umbes 35,0 mm
  • materjal 2: Hapnikuvaba vask
  • Mudeli Number: Remont Vahend Seab
  • Kohaldatava Mudel: 935/936 jootmise jaam

Plii-vaba/hapnikuvaba Vask jootekolb Otsa Kit Jootma Raua Otsa Oksiid Ülestõusmine Täiendkoolitus Koor Repair Tool Set

Mis on "jootekolb Nippi Täiendkoolitus Puhas Kleepida"?Kui tip pind hakkab oksüdeerimiseks töötamise ajal, muutub see tumedaks ja ei ole korralikult märg.Et parandada töö efektiivsust, sa pead selle toote pühkida must oksiid pinnal jootekolb nõuanded, teha jootmise ots näeb välja nagu uus jälle.Miks kasutada "jootekolb Nippi täiendkoolitus Puhas Kleebi" eemaldada oksiidi kihti? 1. Eemaldamise oksiidi kiht on tõhus. 2. Kahju on väike. 3. Kaitsev rauast pea sulami kiht. 4. Lihtne ja mugav.Juhendamine: 1. Kui temperatuur ots on 300-360 ℃, taastav operatsioon tehakse. 2. Pane jootekolb otsa ülestõusmine salvi, lase jootmise ots ja ülestõusmine koor korduvalt hõõruda paar sekundit. 3. Puhas otsa jootma käsna või vasktraadist. 4. Kaetud uue solder wire kiht, jootekolb otsa saab olema puhas ja uus. * Kui toime regenereerimine ei ole ilmne, korrake samme 3-4 korda, kuni soovitud tulemus on saavutatud, ja seejärel taotleda uue solder wire kiht.Ettevaatusabinõud: 1. Kasutada vaid korraliku Ventilatsiooni puhul. 2. Kui "jootekolb nippi täiendkoolitus" sisaldab orgaanilisi lahusteid.Vältida korduvat kokkupuudet nahaga.Kui jootma kleebi satub nahale, pühkige see alkoholi ja loputa põhjalikult veega. 3. Selleks, et olla ettevaatlik, töö, suitsu vabanenud lahusti töötamise ajal tuleks vältida nii palju kui võimalik, ja naha ja limaskestaga kudede ei tuleks ühendust võtta liiga kaua aega.Vältida korduvat hingata auru. 4. Vältida ühendust sattumine. 5. Hoida lastele kättesaamatus kohas.


Dohc2006
2021-02-10
5/5
The parcel was 2 months old. Paste there well, very little. Basically it's a bank and a huge plug. I can not say anything about quality. It's easier and faster to buy all this in your city.

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted