Algne LQ55H51 H31 Võimsus Pardal TV5502-ZC02-01


Märksõnad: juhatuse toide, gaasi-stop, brzhifi tpa3255, baba elektroonilise, npg68, juhatuse tcl, audio weiliang, võimendi brzhifi, ukse tugi, algne võimsus pardal.

€25.27 €29.73
  • On laos
  • w138  • Mudeli Number: .
  • Brändi Nimi: Baba Bryson
  • Kimp: Kimp 1
  • Kaal: .
  • Mõõtmed (L X K X S)): .
  • Pakett: Jah
  • Päritolu: CN(Päritolu)

1. See pood on liitunud Taobao tarbijakaitse teenistus!Kõik tooted on ostetud see pood peab olema professionaalne lameekraan TV remont sihtasutus.Iga lisaseadme meie ettevõte on rangelt testitud ja välja.Kui toodet on leitud, et on kvaliteediga seotud probleeme kasutamise ajal, garantii saab läbi 3 kuu jooksul [Mõned tarvikud on tagatud 1 Palun tutvuge enne ostja võttes foto.Välja arvatud spetsiaalsed tarvikud nimetatud müüja poolt]); kui ostja ostab vale mudeli ja teeb vea kohtuotsuse ja tagastab või vahetust toote, 20% uuringu eest võetakse ja tagasi laevandus tasu ei võeta.

2. Tuleb asendaja määrab kvaliteedi probleem, või et seal on probleem, mis põhjustab teatud funktsioonid, tuleb kasutuskõlbmatuks või ei tööta korralikult;

3. Teadlikult surudes toote kvaliteedi probleem kui tagasi või vahetatakse kaupu, meie pood on testitud ja kontrollitud ning kinnitas, et seal on pettuslik käitumine on teatatud, ja kurtis, ja jäädavalt musta nimekirja kantud;

4. Üks nädal on kehtivusaeg tagasi: 3-kuuline garantii on arvutatakse alates päevast, mis ostja saab kauba kätte, ja laekumise kuupäeva, kohaldatakse laekumise väljastatud logistika ettevõte;

5. Keemilistest kahju, transport kahju, kui ostja tulu ja tekitatud kahju mittesihipärane kasutamine ei sisaldu asendamine;

6. Garantii laevandus tasu: AA, ühe kuu jooksul, ükskõik, kes maksab, üle ühe kuu, ostja vastutab!

7. Tagasi laevandus tasu (ühe kuu jooksul): Palun suhelda müüja eelnevalt kokkuleppele jõuda, muidu võib pidada AA süsteemi.Kes saadab ja maksab rohkem kui üks kuu, ostja vastutab

8. See kauplus võib anda tasuta tehnilise toe teenuseid.Siiski, me ei vastuta ostja vigu kohtuotsuse ja majandusliku kahju ostes vale osad.Palun osta hoolikalt.

Umbes tarne:

1. Tõttu piiratud varude füüsilise store operations mõnikord tundub, out of stock.Palun konsulteerige meiega, kui on mõni laos, enne kui sa tulistada beebi.Seejärel otsustada, kas osta. !Täname koostöö!

2. Vaikimisi express meie pood on SF Väljendada; (kui teil ei ole SF Express meile, me kasutada muid express meetodeid, me muuta postikulu pärast seda, kui foto on tehtud)

3. Tarneaeg: toome kauba at 5 o ' clock in the afternoon iga päev.Kui te võtate pilt ja maksta enne 4 o ' clock pärastlõunal sama päeva meie poest saadavad seda välja sama päeva; pärast seda aega, see saadetakse välja järgmisel päeval; konkreetne tarneaeg eeldab tehingu mõlemad pooled on koordineerida ja otsustada.

Umbes saamist:

1. Et ohutuse tagamiseks tehing ja garantii seaduslikke õigusi ja huve ostjad, meie pood meenutab ostjad ja sõpradele, et nad peavad olema kulleriga enne allkirja ja lahtipakkimist ja kontroll, transport.Kui laekumine on alla kirjutatud, siis loetakse, et ostja kinnitab, et laps on heas seisukorras;

2. Kontrollimise käigus enne allkirjastamist, kui leitakse, et laps on transport on kahjustatud, või tarvikute või lisaseadmete kohta ei ole lõppenud, peab ostja keeldub alla kirjutamast, ja võtke meiega ühendust niipea kui võimalik, et kaitsta oma õigusi!

3. Iga tükk beebi saatis meie pood on kontrollida koos otsese firma enne sünnitust enne korraldamine, osutamine;

4. Selleks, et tagada tehingute turvalisuse ja takistada tehingu vigu, palun kontrollige express enne allkirjastamist ostja jaoks, et mitte kahjustada lapse poolt väljendada firma.

5. Pärast kauba, palun kinnitage laekumist 48 tunni jooksul, enne kui võib nautida pärast-müüki teenust meie poodi.Ületunnitöö loetakse ostja loobumise kõik garantii õiguste!Nr remont või asendamine.Ajastus on teema, et ajal, kui väljendada ettevõte teatab, et saamist.

Hinna Kirjeldus

On rõhutatud hinda

Viitab leti hind, tag hind, ehtne jaemüügi hind, tootja juhendi hind, või eelnevalt kuvatud müügi toote hinda.See ei ole originaal hind ja on ainult illustratiivsed.

Tähistamata hind

Viitab reaalajas tsitaat kauba, mis ei muuda selle olemust erinevuste tõttu väljendeid.Konkreetse tehingu hind muutub vastavalt toote osalevad üritusel või liikme kasutamine kupongid, punkte vms., ja lõplik hind sõltub tellimuse lahendamise lehel on ülimuslik.


Aleksandrandybura
2021-02-12
1/5
Посылка пришла быстро. Присланная плата - демонтаж и не соответсвует описанию указанному у продавца. Несоответствие технических параметров и установленных деталей на присланной плате и параметрам товара указанным на сайте продавца. Силовой трансформатор на присланной плате меньше по мощности и размерам чем указанным у продавца, отсутствуют дополнительные радиаторы охлаждения силовых элементов. Заказывал для телевизора Doffler 50df49-t2. У продавца указана по техническим параметрам необходимая плата питания но прислал плату питания с другими техническими параметрами . Не подходит для ремонта.

Kirjutage oma ülevaade

Seotud tooted